OPPENHUIZEN – Een personenauto is maandag aan het begin van de ochtend flink beschadigd geraakt bij een kop-staart botsing op de A7.
Rond half acht ging het mis in de richting van Sneek ter hoogte van Oppenhuizen. De bestuurder botste door onduidelijke oorzaak achterop een ander voertuig en raakte daarbij flink beschadigd. Ook de andere auto liep flinke schade op aan de achterzijde.
Een ambulance en meerdere politie-eenheden zijn met spoed ter plaatse gekomen ter hulpverlening aan de betrokkenen. De inzittenden van de voertuigen zijn gecontroleerd door het ambulancepersoneel, vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig.
Het verkeer richting Joure liep lichte hinder op. Overig verkeer werd in goede banen geleid door politie en Rijkswaterstaat en kon het ongeluk via een rijstrook passeren. Een van de auto’s is afgesleept door een bergingsbedrijf.