Logo

Ernstig eenzijdig ongeval met vrachtwagen bij Bolsward

BOLSWARD – Woensdagochtend vond er een ernstig eenzijdig ongeval plaats met een vrachtwagen op de Twibaksdyk.

De hulpdiensten zijn rond vijf over negen opgeroepen voor het ongeval. Politie en ambulance kwamen met spoed ter plaatse. Ook de brandweer van Bolsward kwam ter plaatse.

De vrachtwagen kwam door nog onbekende oorzaak tegen een boom tot stilstand. De chauffeur raakte daarbij gewond en zat bekneld in de vrachtwagen. De hulpdiensten zijn druk bezig met hulpverlening.

De chauffeur is door de brandweer uit zijn cabine bevrijdt en overgedragen aan het ambulancepersoneel. Ook de traumahelikopter met een arts aan boord kwam ter plaatse voor gespecialiseerde medische hulp.

De chauffeur, een man, is naar het ziekenhuis gebracht onder begeleiding van een MMT arts.  Door de afsluiting moest een lijnbus omkeren. Deze botste tegen een lantaarnpaal tijdens het keren. De weg is inmiddels gedeeltelijk open voor het overige verkeer totdat de berger ter plaatse is. De politie doet geen aanvullend onderzoek.